Markalar

 
 
 

EGE YELKEN

Eğitim ve Donatım Materyalleri sektörüne 2007 yılında bayi olarak başlayan Ege Yelken, sektöründe geniş bir kitlenin beklentilerini karşılayabilecek hizmetleri kaliteli bir şekilde verebilmek için hızlı bir ivme ile 2009 yılında üretici konumuna geçmiştir.
Sürekli büyümeyi eğitim sektörüne ve ülke ekonomisine katkı sağlamayı her zaman öncelikli hedef olarak belirleyen Ege Yelken bir güven kuruluşu olduğunun bilincindedir.
Ürün gamı ve hizmet kalitesini sürekli geliştiren, evrensel kalite, Uluslararası standartlarda ürün ve hizmetler sunmayı amaçlayan ve tercih edilen bir marka olmak her zaman önceliğidir.
Her yeni projenin yaşama kattığı değerleri daha iyiye götürmek için kurumsal birikimi ile eğitim sektörünün vazgeçilmez bir parçası olmak başlıca marka misyonudur.

REGE

REGE okul öncesi eğitici oyunlar ve oyuncaklar üretmek üzere , 2004 yılında kurulmuş olup günümüzde faaliyetini sürdürmektedir. Aile şirketi olarak kurulan REGE Eğitici Yayınları 2017 yılında yine bir aile şirketi olan Ege Yelken Eğitim Araçları bünyesine katılmıştır.
Eğitici ve zeka geliştirici akıl oyunları sektöründe profesyonel kadrosu ve tecrübesi ile sektöre yön veren markadır. Türkiye genelinde toptan ve parekende ağı bulunan REGE markası çocukların gelişim düzeyini dikkate alarak her çocuğun başarma duygusunu tatmasına imkan sağlayan kutu oyunları üreticisidir.
Piyasada var olan ithal kutu oyunlarına karşın 2004 yılından bu yana eğitici çocuk oyuncakları konusunda hem bir alternatif yaratmak hem de yaratılan bu alternatifi eğitici, kaliteli, hesaplı ve çocuk sağlığına uygun bir biçimde kullanıcıya sunmayı marka ilkesi olarak benimsemektedir.